Niečo o SKF

Spoločnosť SKF je globálnym poskytovateľom technických služieb od roku 1907. Našou hlavnou silnou stránkou je schopnosť neustále vyvíjať nové technológie – a následne ich využívať na vytváranie produktov ponúkajúcich konkurenčnú výhodu pre našich zákazníkov. Dosahujeme to vďaka kombinácii praktických skúseností vo viac ako 40 odvetviach a poznatkov v rámci našich technologických platforiem, ktoré tvoria: ložiská a jednotky, tesnenia, mechatronika, služby a mazacie systémy.

Spoločnosť SKF vyrába prakticky všetky typy guľkových alebo valivých ložísk. Mnohé z nich sú dostupné hneď v niekoľkých zo štyroch výkonnostných tried spoločnosti SKF:

SKF STANDARD:
 • Štandardné ložiská od spoločnosti SKF sú známe nadpriemernou kvalitou a dlhou životnosťou.
SKF EXPLORER:
 • Preukázalo sa, že ložiská patriace do výkonnostnej triedy SKF Explorer bežia hladšie, pri nižších teplotách a vydržia dlhšie, než ložiská, ktoré do tejto triedy nepatria. Ložiská SKF Explorer boli vyvinuté pre aplikácie s vyšším zaťažením a vyrábajú sa z mimoriadne čistej, homogénnej ocele, ktorá prechádza jedinečnou tepelnou úpravou. Táto tepelná úprava poskytuje optimálnu rovnováhu medzi tvrdosťou a odolnosťou. Vnútorná geometria a konštrukcia boli optimalizované na zníženie trenia a opotrebovávania. Povrchová úprava všetkých kontaktných povrchov podporuje vytvorenie hydrodynamickej vrstvy.
SKF ENERGY EFFICIENT:
 • Keďže potreba šetrenia energiou každým dňom rastie, každá technológia umožňujúca čo i len malé zníženie spotreby energie je vítanou novinkou.Hoci vývoj ložísk SKF stabilne smeroval k stále vyššej účinnosti a spoľahlivosti, táto nová výkonnostná trieda predstavuje výrazný prelom. Ložiská SKF E2 znižujú straty spôsobované trením o najmenej 30 % v porovnaní so štandardnými ložiskami SKF podobnej veľkosti.
SKF SUPER – PRECISION:
 • K dispozícií je aj široký sortiment klzných ložísk, kĺbových hlavíc a puzdier.
  Ponuka dizajnových a materiálových variantov týchto ložísk je takisto pomerne rozsiahla.

Zdroj. www.skf.com/sk

Ložiská SKF, ktoré nemôžete nájsť v e-shope si môžete objednať telefonický alebo mailom

KOŠÍK

close
0
  0
  Your Cart
  Your cart is emptyReturn to Shop